Ви тут: Головна Інформація Анонси ІІІ Грінченківська наукова зимова школа для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІІ Грінченківської наукової зимової школи для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка» з 19 по 23 лютого 2018 року.

Третій рік поспіль кафедра теорії та історії педагогіки проводить Грінченківську наукову зимову школу для аспірантів та докторантів. До її роботи також долучаються магістранти, які планують у майбутньому продовжити навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти.

ЇЇ мета – допомогти молодим дослідникам зорієнтуватись у сучасному науково-педагогічному просторі, віднайти ефективні стратегії та тактики реалізації завдань дослідження, розв’язати складні наукові питання.

Заняття відбуватимуться за участі провідних українських учених НАПН України, Київського університету імені Бориса Грінченка, представників інших  наукових інституцій столиці.

Місце роботи. ІІІ Грінченківська наукова зимова школа буде працювати у різних наукових осередках столиці: Київському університеті імені Бориса Грінченка, НАПН України, Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського, Американській бібліотеці імені Віктора Китастого Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У програмі роботи Грінченківської наукової зимової школи передбачений розгляд таких тем:

• «Сучасні стратегії розвитку педагогічної науки в умовах реформування освіти в Україні»;
  • «Методологія, теорія та практика педагогічної науки: сучасні наукові концепти»;
  • «Організація та проведення науково-педагогічних досліджень», «Методи математичної статистики у педагогічних дослідженнях»;
  • «Розвиток академічної мобільності молодих науковців. Практикум з оформлення заявок на отримання грантів на індивідуальні дослідження»
  • «Бібліотечні ресурси як інформаційне забезпечення педагогічних досліджень»;
  • «Порівняльна педагогіка у структурі сучасного наукового знання»;
  • «Підготовка наукових публікацій до журналів, які індексуються міжнародними наукометричними базами», «Академічна чесність наукових досліджень»;
  • Міждисциплінарність як феномен у контексті сучасної дидактики»;
  • Логіка обґрунтування, розробки та репрезентації технологічної складової наукового дослідження»

Навчання докторантів та аспірантів у ІІІ Грінченківській науковій зимовій школі триватиме з 10.00 до 14.00. Також передбачені культурні заходи: відвідування музеїв, знайомство з історичними та культурними пам’ятками столиці тощо (за окремою програмою).

Усі слухачі Грінченківської наукової зимової школи отримають сертифікати.

Вартість і умови навчання у Грінченківській науковій зимовій школі:

Організаційний внесок 1150 грн. (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення навчання без урахування витрат на харчування та проживання).

Слухачам, які потребують, надається місце для проживання в готельних номерах університету. Вартість 1 доби – 290 грн.

Кошти необхідно переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка Код ЄДРПОУ 02136554 Р/р №31557241148659 ГУДКСУ в м. Києві МФО 820019 з позначкою «ІІІ Грінченківська наукова зимова школа».

Для навчання у ІІІ Грінченківській науковій зимовій школі необхідно до 01 лютого 2018 року заповнити електронну  реєстраційну форму та надіслати на адресу ktip.pЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску .

Офіційне запрошення учаснику Грінченківської наукової зимової школи буде надіслано на електронну адресу.

Усі витрати, пов’язані із навчанням (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

КОНТАКТИ:

Координатори: кафедра теорії та історії педагогіки

Леонтьєва Інна Василівна, доцент кафедри (067-919-66-90)

Хоружа Людмила Леонідівна, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор (067-647-43-71).