Ви тут: Головна Інформація Анонси Вітанная директора Педагогічного інституту з новим навчальним роком!

Вітанная директора Педагогічного інституту з новим навчальним роком!

kotenko 2017 2018Шановні студенти! Щиро вітаю з початком нового навчального року!

Попереду на вас чекає насичене цікавими подіями студентське життя! Хай навчання приносить вам впевненість у власних професійних можливостях. Мої особливі привітання  першокурсникам, які цього року поповнили ряди нашої великої Грінченківської родини. Саме сьогодні для багатьох відкривається незвіданий, цікавий, проте й нелегкий шлях до пізнання нового. Упевнено мандруйте сторінками студентських років. Бажаю вам успіхів у досягненні мрій і бажань.

Дорогі колеги! Від усього серця зичу вам натхнення та продуктивності на шляху реалізації нової освітньої стратегії в нашому Університеті. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення. Упевнена, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розбудови майбуття, і ми зможемо досягти всього, що запланували.

Миру всім і злагоди. Ваша Ольга Котенко