Ви тут: Головна Інформація Анонси Адаптаційні тренінги для першокурсників

Адаптаційні тренінги для першокурсників

Доброю традицією в нашому інституті стає проведення для першокурсників адаптаційних тренінгів, покликаних послаблювати емоційну напругу, викликану новим і невідомим, та здійснювати психологічний супровід студентів у новій соціальній ситуації.
Тренінги організовано кафедрою педагогіки та психології спільно зі студентським самоврядуванням. Разом із першокурсниками працюватимуть: тренер Олена Музика – кандидат психологічних наук, доцент; ко-тренери Анна Пасічник – кандидат психологічних наук, старший викладач; Яна Матюшинець – викладач та студенти-старшокурсники – Ольга Міщенко і Діана Кандалян.
Цьогоріч тренінги проводитимуться в перший навчальний день – 1 вересня. У ході тренінгових занять будемо знайомитися й обмінюватися досвідом, аналізувати перші студентські труднощі й проблеми та шукати ресурси для їх вирішення.
Запрошуємо першокурсників спеціальності «Початкова освіта» до аудиторії 301, спеціальності «Дошкільна освіта» – до аудиторії 305. Початок об 11.30.

Ви тут: Головна Інформація Анонси Адаптаційні тренінги для першокурсників