Ви тут: Головна Інформація Анонси Засідання Вченої ради Педагогічного інституту (31.05.2017)

Засідання Вченої ради Педагогічного інституту (31.05.2017)

31 травня 2017 р. о 10-00, бул. І. Шамо, 18/2, каб. 210
Засідання Вченої ради Педагогічного інституту

Порядок денний:

1. Обрання Голови Вченої ради Педагогічного інституту

2. Розгляд кандидатури претендента на заміщення вакантної посади завідувача кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту.
3. Обрання на вакантні посади доцента, старшого викладача, викладача кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту.
4. Обрання на вакантні посади доцента, старшого викладача, викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту.
5. Обрання на вакантні посади старшого викладача, викладача кафедри початкової освіти Педагогічного інституту.
6. Обрання на вакантні посади доцента кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту.
7. Обрання на вакантні посади старшого викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту.