Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Науково-методичний семінар «Традиції та інновації у навчанні іноземних мов молодших школярів: як знайти «золоту середину»?»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у науково-методичному семінарі «Традиції та інновації у навчанні іноземних мов молодших школярів: як знайти «золоту середину»?», що відбудеться 15 березня 2017 року, об 11.00, ауд. 213, за адресою: м. Київ, бульвар І. Шамо 18/2 (Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка).

Деталі в інформаційному повідомленні.