Ви тут: Головна Інформація Анонси ІІ Грінченківська наукова зимова школа для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІ Грінченківської наукової зимової школи для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка» з 13 по 17 лютого 2017 року.

Другий рік поспіль кафедра теорії та історії педагогіки проводить Грінченківську наукову зимову школу для аспірантів та докторантів. ЇЇ мета – допомогти молодим дослідникам зорієнтуватись у сучасному науково-педагогічному просторі, віднайти ефективні стратегії та тактики реалізації завдань дослідження, розв’язати складні наукові питання.

Заняття відбуватимуться за участі провідних українських учених НАПН України, Київського університету імені Бориса Грінченка, представників інших  наукових інституцій столиці.

Місце роботи. ІІ Грінченківська наукова зимова школа буде працювати у різних наукових осередках столиці: Київському університеті імені Бориса Грінченка, НАПН України, Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського, Американській бібліотеці імені Віктора Китастого Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

У програмі роботи Грінченківської наукової зимової школи передбачений розгляд таких тем:

• «Сучасні стратегії розвитку педагогічної науки»;
  • «Методологія, теорія та практика педагогічної науки: сучасні наукові концепти»;
  • «Організація та проведення науково-педагогічних досліджень», «Методи математичної статистики у педагогічних дослідженнях»;
  • «Бібліотечні ресурси як інформаційне забезпечення педагогічних досліджень»;
  • «Порівняльна педагогіка у структурі сучасного наукового знання»;
  • «Підготовка наукових публікацій до журналів, які індексуються міжнародними наукометричними базами», «Академічна чесність наукових досліджень»;
  • «Міждисциплінарність як феномен у контексті сучасної дидактики»;
  • «Логіка обґрунтування, розробки та репрезентації технологічної складової наукового дослідження»

Усі слухачі Грінченківської наукової зимової школи отримають сертифікати.

Вартість і умови навчання у Грінченківській науковій зимовій школі:

Організаційний внесок 950 грн. (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення навчання без урахування витрат на харчування та проживання).

Слухачам, які потребують, надається місце для проживання в готельних номерах університету. Вартість 1 доби – 290 грн.

Кошти необхідно переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка Код ЄДРПОУ 02136554 Р/р №31550201248659 ГУДКСУ в м. Києві МФО 820019 з позначкою «ІІ Грінченківська наукова зимова школа».

Для навчання у ІІ Грінченківській науковій зимовій школі необхідно до 01 лютого 2017 року заповнити електронну реєстраційну форму та надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску .

Офіційне запрошення учаснику Грінченківської наукової зимової школи буде надіслано на електронну адресу.

Усі витрати, пов’язані із навчанням (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Дослідження очікувань та наукових орієнтацій слухачів «Грінченківської наукової зимової школи для аспірантів і докторантів у галузі педагогіки»

КОНТАКТИ:

Координатори:

Леонтьєва Інна Василівна, доцент кафедри (067-919-66-90)

Хоружа Людмила Леонідівна, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор (067-647-43-71)