Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ «СІМ СЕКРЕТІВ ЗДОРОВИХ СТОСУНКІВ З ДІТЬМИ»

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ «СІМ СЕКРЕТІВ ЗДОРОВИХ СТОСУНКІВ З ДІТЬМИ»

З 24 березня 2018 року кафедра дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка розпочинає проведення серії тренінгових занять для педагогічних працівників, батьків та усіх зацікавлених осіб.

Дата проведення першого тренінгового заняття: 24 березня (субота) 2018 року

Час проведення: 11:00

Адреса: Педагогічний інститут, бульвар І. Шамо 18/2

Аудиторія: 213

Вартість одного тренінгового дня: 200 грн.

Матеріали тренінгу будуть презентовані учасникам у електронному варіанті. За умови відвідання усіх занять учасники отримають сертифікат підвищення кваліфікації (30 год.).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 044 295 69 49

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: Кондратюк Світлана Григорівна

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

«СІМ СЕКРЕТІВ ЗДОРОВИХ СТОСУНКІВ З ДІТЬМИ»

24 березня 2018 року кафедра дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка проводить перше із серії тренінгових занять, спрямованих на підвищення кваліфікації педагогічних працівників та педагогізацію батьків.

Програмою передбачено: ознайомлення учасників з особливостями організації спілкування з дітьми «покоління Z»; розкриття впливу іміджу батьків та вихователів на емоційний та фізіологічний стан дитини; визначення правил встановлення рівноваги між інтелектуальним та емоційним навантаженням дитини тощо.

Модератори: Бєлєнька Г. В., Половіна О.А., Мельник Н. І., Кондратець І. В.

Адреса: Педагогічний інститут, бульвар І. Шамо 18/2

Час проведення: 11:00

Аудиторія: 213

Вартість тренінгу: 200 грн.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 044 295 69 49

Контактна особа: Кондратюк Світлана Григорівна