Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Українсько-польсько-американський круглий стіл «Сучасна освіта в контексті глобалізації суспільного простору: виклики, проблеми, перспективи»

Шановні колеги!

09 жовтня 2017 р. у Педагогічному інституті (бульв. І. Шамо, 18/2), об 11.35, ауд. 213, відбудеться Українсько-польсько-американський круглий стіл «Сучасна освіта в контексті глобалізації суспільного простору: виклики, проблеми, перспективи» за участі професорів Сілезького університету (Польська республіка) Едіти Видавської, Єви Висоцької та професора Університету Монтани (США) Лізи Бленк.

Запрошуємо вас до участі!