Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Засідання кафедри іноземних мов і методик їх навчання

Засідання кафедри іноземних мов і методик їх навчання

Засідання кафедри іноземних мов і методик їх навчання відбудеться 04.10.17 о 14.25 в ауд. 212

Порядок денний засідання кафедри іноземних мов і методик їх навчання

1. Звіт про виконання індивідуального плану аспірантки четвертого року навчання Руднік Ю.В. за 2013–2017 рр. (Доповідач: Ю.В. Руднік).
2. Про стан підготовки до Всеукраїнської науково-практичної конференції «Професійна підготовка педагогів в умовах євроінтеграції» (12 жовтня 2017 р.) (Доповідач: Н.В. Кошарна)
3. Про участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нова стратегія підготовки педагогів у вимірах євроінтеграції» (Доповідач: Н.В. Кошарна, А.В. Соломаха).
4. Про наповнення та рубрикацію україномовної та англомовної версії сайту Інституту (Доповідач: Н.В. Кошарна).
5. Затвердження планів гуртків («Медіашкола майбутнього вчителя», «Сучасний англомовний дискурс», «English speaking club», «Second Language Acquisition»). (Доповідач: Н.В. Кошарна, Л.В. Петрик, Ю.В. Руднік, Т.Ю. Головатенко).
6. Різне.