Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Засідання кафедри педагогіки та психології

Засідання кафедри педагогіки та психології

04.10.2017 року о 8 год. 30 хв. в ауд. 211 відбудеться засідання кафедри педагогіки та психології.

Порядок денний:

1.  Про підготовку матеріалів кафедри на сайт Педагогічного інституту та Університету.

Іванюк Г.І., д.п.н., проф., завідувач кафедри

2. Організація і проведення пілотного дослідження з наукової теми кафедри «Нова стратегія професійної підготовки педагога в умовах євроінтеграції».

Музика О.О., к.психол.н., доц., доцент кафедри, викладачі кафедри

3.  Затвердження концепції діяльності центру самопізнання і саморозвитку.

Куземко Л.В., к.п.н., доцент кафедри, Мойсак О.Д., старший викладач,   Іванюк Г.І., д.п.н., проф., завідувач кафедри

4.  Про стан виконання індивідуальних планів магістерських робіт студентами заочної форми навчання спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта».

Студенти-магістранти, керівники магістерських робіт

5.  Різне.

Завідувач кафедри                                                                  Г.І. Іванюк