Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Круглий стіл «Перспективні напрями розвитку сучасної освіти: наукові розвідки студентів-переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт»

24 травня (середа) 2017 року о 13:00 в ауд.312 у межах програми Фестивалю науки в Педагогічному інституті  буде проведено круглий стіл «Перспективні напрями розвитку сучасної освіти: наукові розвідки студентів-переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт».

Запрошуємо всіх бажаючих!