Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Київський педагогічний форум «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей»

18 січня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка (бул.І.Шамо, 18/2) відбудеться Київський педагогічний форум «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей». До участі в заході запрошуються вчителі початкових класів, директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, студенти  та представники громадськості.
У програмі форуму:

• Презентація інноваційних засобів навчання молодших школярів «Освітнє середовище початкової школи».
  • Панорама освітніх інновацій: презентації; майстер-класи, тренінги за такими напрямами:
  • Ціннісно орієнтоване виховання.
  • Компетентнісне навчання.
  • Вмотивований учитель.
  • Педагогіка партнерства.
  • Дискусійний клуб «Перші кроки реформи: здобутки і перешкоди».
  • Презентація освітнього проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «Освіта для життя».

Програма форуму

Реєстрація учасників форуму  (реєстрацію здійснюють районні науково-методичні центри)