Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Розширене засідання кафедри педагогіки та психології

Розширене засідання кафедри педагогіки та психології

14.12.2016 року о 14.00 годині відбудеться розширене засідання кафедри педагогіки та психології за адресою м. Київ, бульв. І. Шамо, 18,2, ауд. 222

Порядок денний:

Про завершення Антипіним Євгеном Борисовичем роботи над дисертаційним дослідженням з теми: «Ідеї наступності трудового виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в вітчизняній педагогічній думці (кінець ХІХ – 30-ті роки ХХ століття)», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології Г.І. Іванюк.