«НАУКА. МОЛОДЬ. ЕКОЛОГІЯ»

Science Youth Ecology maine25 травня 2016 року

В рамках Фестивалю Науки 25 травня 2016 року кафедра початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін у Педагогічному інституті провела щорічну студентську науково-практичну конференцію «НАУКА. МОЛОДЬ. ЕКОЛОГІЯ»

На конференції розглядалися екологічні проблеми сьогодення, тенденції та перспективи розвитку екологічної освіти та виховання, досвід упровадження і практичного використання новітніх освітніх технологій при засвоєнні екологічних знань, зв'язок теорії з практикою, ідеї та гіпотези щодо екології майбутнього.

В рамках конференції працювали секції: «Екологічні проблеми сьогодення» та «Екологія майбутнього: гіпотези та ідеї». Учасники семінару працювали в режимі освітнього дискурсу, на якому задавалися проблемні запитання відбувався конструктивний діалог, що дозволило окреслити перспективи розвитку екологічної освіти та виховання в Україні.