Відкрите семінарське заняття

Vidkrute zaniattia Stadnik Nesterenko 05 19 2016 Golovne19 травня 2016 року

19 травня 2016 р. доцентом кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін Стаднік Надією Вікторівною та викладачем кафедри Нестеренко Анною Вікторівною було проведено відкрите семінарське заняття у формі круглого столу з дисципліни «Педагогічні технології в початковій школі» на тему: «Педагогічна технологія «створення ситуації успіху» (за А. С. Бєлкіним)» для студентів 4 курсу напряму підготовки «Початкова освіта».

У ході семінару студенти мали можливість:

• розкрити і узагальнити сутність основних понять теми заняття;
  • проаналізувати категорії учнів за технологією «створення ситуації успіху», визначити ефективні прийоми роботи з такими учнями;
  • обговорити, як створюються різноманітні види радості;
  • моделювати створення ситуації успіху у роботі з молодшими школярами.

Під час проведення заняття використовувались інтерактивні та мультимедійні технології навчання.

У результаті обговорення заняття визнане таким, що проведено на високому методичному рівні та відповідає вимогам до проведення такого виду занять у ВНЗ IV рівня акредитації.