Статті

Фестиваль науки-2018: історико-педагогічний квест «Київськими стежками Бориса Грінченка»

kvest 1 16.05.201816 травня 2018 року

Викладачі кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту (Леонтьєва І.В., Петрухан-Щербакова Л.Ю.) спільно з НДЛ грінченкознавства (Богданець-Білоскаленко Н.І.) та Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету (Мусіяченко О.С.) провели студентський історико-педагогічний квест, присвячений дослідженню київського періоду життя і діяльності Бориса Грінченка. Формат квесту дозволив в ігровій формі навчити студентів працювати з інформацією, оцінювати її достовірність та повноту, презентувати результати розвідок. Усі учасники отримали сертифікати та солодкі подарунки.