Статті

Педагогічні відео проекти й анімаційні фільми за мотивами казок В. О. Сухомлинського під час Конкурсу «Педагогіка в житті»

01 23 2018 pedagogica23 січня 2018 року

23 січня 2018 року студенти ІІ курсу, спеціальності “Інформатика» ФІТУ Університету Грінченка мали унікальну можливість презентувати й захистити власні педагогічні відео проекти та анімаційні фільми за мотивами казок В. О. Сухомлинського під час Конкурсу «Педагогіка в житті», який щорічно відбувається за ініціативи кафедри теорії та історії педагогіки.

Журі даного Конкурсу у складі: Батечко Ніни Григорівни, Литвин Оксани Степанівни, Лісневської Аліни Леонідівни, Білошицької Анастасії Сергіївни, Терещенко Олени Іванівни, Петрухан-Щербакової Людмили Юріївни та Щербакової Ніни високо оцінили студентські роботи. Перемогу здобули: Кудря Дмитро (м/ф «Друзі природи»); Пильцова Анастасія (відео «Дитина має право на помилку»); Безбородова Наталія, Хомутов Богдан (м/ф «Усмішка»); Яценко Анастасія (м/ф «Як хлопці мед поїли»); Плигіна Олександра, Філасова Юлія (відео «Компаративний досвід в освіті: Єгипет – Україна»); Синецька Ірина (відео «Яким має бути справжній педагог?»); Косяченко Гліб (м/ф «Які вони бідні»). Приз глядацьких симпатій майже одноголосно отримав анімаційний фільм «Друзі природи» (автор: Кудря Дмитро), а також м/ф «Смерть собаки» (автор: Новак Анастасія).

Щира подяка всім учасникам Конкурсу і тим, хто підтримав студентську ініціативу! Окрема подяка експертам-магістрантам 6 курсу спеціальності «Управління навчальним закладом» за конструктивну критику і викладачеві кафедри теорії та історії педагогіки Дячок Надії Валентинівні за технічну підтримку Конкурсу!