Статті

17.01.17 konkurs 117-18 січня 2017 року

17-18 січня 2017 р. відбувся КОНКУРС АМАТОРСЬКОГО ВІДЕО «ПЕДАГОГІКА В ЖИТТІ» для студентів ІІІ курсу спеціальності «Філологія англійська» та «Філологія іноземна». Метою заходу було систематизувати й узагальнити набуті компетентності у процесі вивчення дисципліни «Педагогіка загальна». Викладачі: к.п.н., доцент кафедри Козир М.В., Петрухан Л.Ю., Процька С.М. Журі: Леонтьєва Інна Василівна, к.п.н., доцент кафедри теорії та історії педагогіки, Шкавро Володимир, аспірант кафедри української мови, Дячок Надія, аспірант кафедри теорії та історії педагогіки, Іванченко Ігор, магістр напряму підготовки «Педагогіка вищої школи», Гагіна Тетяна Анатоліївна, фахівець відділу документації та діловодства. Було представлено близько 40 студентських проектів аматорського відео, присвячених тематиці, що розкриває бачення реалізації педагогіки в житті людині.

Переможцями стали:

І місце – Григор Тетяна, Коротун Юрій, Науменко Дар’я, Сідлецька Юлія – «Приділити час дитині»; Комісаров Владислав, Січкар Дар’я, Басан Софія – жартівливий фільм в стилі німого кіно «Ідеальний педагог» ; Гаврилова Олександра, Слободанюк Валерія, Шевцова Віолета – опитування серед студентів і дітей.

ІІ місце – Дубик Роман, Зінченко Павло, Квітич Світлана – соціальний відеоролік «Очима дітей»; Бєлова Юлія та Лукашова Аліна – соціальний ролик в стилі німого кіно «Стилі виховання»; Агапова Кристина та Кущ Олександр – «Чому педагогіка важлива для нашого життя?»;

ІІІ місце – Патинка Юлія та Ткачук Софія – відеоролік про навчання в школі; Каширіна Валерія, Ткачук Анна, Милосердова Анастасія, Семеренко Вікторія – опитування киян про те, чи вивчали вони педагогіку і як застосовували у житті отримані знання; Киричкова Вікторія та Мазигула Катерина – відео про реалізацію педагогічних знань в житті; Познякова Катерина, Аюбова Лейла, Мозгова Анна – відеоролік «Педагог».

В номінації «Глядацька симпатія» переможцями стали: Комісаров Владислав, Січкар Дар’я, Басан Софія – жартівливий фільм в стилі німого кіно «Ідеальний педагог», Дубик Романа, Зінченко Павло, Квітич Світлана ˗ соціальний відеоролик «Очима дітей».