ЗАСІДАННЯ ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ «ОСВІТОЛОГІЧНІ ДЕБАТИ»

07.12.2016 debatu 107 грудня 2016 року

07 грудня 2016 року в рамках Грінченківської декади у Київському університеті імені Бориса Грінченка, НДЛ освітології, було проведено засідання Дискусійного клубу «Освітологічні дебати» з магістрантами Педагогічного інституту та Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Тема дебатів«Нова українська школа». Захід проводився як підсумок вивчення магістрантами навчальної дисципліни «Освітологія», викладання якої забезпечується кафедрою теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту. Мета заходу: обговорення магістрантами проекту МОН України ‒ Концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа», обмін думками й ідеями з актуальних питань вітчизняної та світової освіти. Керівник дискусійного клубу – провідний науковий співробітник НДЛ освітології, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії та історії педагогіки Батечко Ніна Григорівна. У засіданні взяли участь співробітники НДЛ освітології, викладачі кафедри теорії та історії педагогіки, кафедри педагогіки і психології Педагогічного інституту, магістранти спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво». Засідання дискусійного клубу розпочалося музичним привітанням у виконанні ансамблю барочної музики La fresca.