Статті

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК

06.12.16 concurs 106 грудня 2016 року

06 грудня 2016 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, у якій взяли участь Едемова Діана (напрям підготовки  «Педагогіка вищої школи»  V  курс, науковий керівник  ˗ Тернопільська В.І., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та історії педагогіки), Король Тетяна (напрям підготовки  «Педагогіка вищої школи» VI курс, науковий керівник – Желанова В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та історії педагогіки), Капітоненко Олександр (напрям підготовки  «Інформатика»  ІІ курс, науковий керівник – Леонтьєва І.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки).