Статті

Методичний семінар «Міжпредметна інтеграція як умова забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів» (speed-trainings).

08.11.16 festuval metoduk 108 листопада 2016 року

08 листопада 2016 р. відбувся методичний семінар «Міжпредметна інтеграція як умова забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів» (speed-trainings). Спікер - Козир М.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту презентувала колегам з Університетського коледжу та Педагогічного інституту оригінальну методику проведення лекції-lifehack «Педагогіка в асоціаціях» для студентів педагогічних спеціальностей.

Дидактична мета застосування даної методики: узагальнення і систематизація компетентностей, здобутих студентами педагогічних спеціальностей у процесі вивчення дисциплін «Педагогіка» і «Педагогіка загальна».

Презентована методика допомагає студентам педагогічних спеціальностей актуалізувати набуті знання у процесі створення «педагогічних підказок» і порад для батьків.

08.11.16 festuval motodul 208.11.16 festuval metoduk 3