Статті

КОНКУРС АМАТОРСЬКОГО ВІДЕО «ПЕДАГОГІКА В ЖИТТІ» для студентів ІІ курсу спеціальності «Філологія»

21.10.16 konkurs 121 жовтня 2016 року

21 жовтня 2016 р. відбувся КОНКУРС АМАТОРСЬКОГО ВІДЕО «ПЕДАГОГІКА В ЖИТТІ» для студентів ІІ курсу спеціальності «Філологія» (українська мова та література). З вітальним словом від адміністрації Інституту філології виступила заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, к.псих.,н., доцент кафедри теорії та історії педагогіки Саврасова-В’юн Т.О.

Метою заходу було систематизувати й узагальнити набуті компетентності у процесі вивчення дисципліни «Педагогіка».

Викладачі: к.п.н., доцент кафедри Козир М.В., Петрухан Л.Ю., Процька С.М.

Журі:

Дика Наталія Михайлівна, к.п.н., доцент, завідувач кафедри мов і літератур Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;

Лісневська Аліна Леонідівна, к.п.н., доцент кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка;

Островський Денис Євгенійович, учень 8-В класу Боярської ЗОШ №4.

До уваги журі було представлено 12 студентських проектів аматорського відео, присвячених різноманітній тематиці: «Кожен Педагог – завжди учитель, але не кожен вчитель - Педагог», «Діти - дзеркало батьків», «Діти педагогів: чи завжди вони щасливі?», «Щастя цілого людства не варте й однієї дитячої сльозинки», «Розвиток і виховання обдарованих дітей», «Чи завжди педагогічні принципи спрацьовують у житті?» та інші.

Журі обрало найкращі проекти відповідно до вимог оцінювання. Переможцями стали:

1 місце - Мошенська Анна, Крисько Анна, Совершенна Юлія; соціальний відеоролик «Насилля в родині».

2 місце – Бездітна Анна, Рештакова Валерія; відео «Напрями виховання – завдання кожного вчителя».

2 місце – Якобчук Катерина, Такун Ольга, Кухтик Марина; відео «За що ми любимо дитячий садочок?»

3 місце – Моторна Анастасія, Коханчик Соломія, Лось Вікторія; відео про дітей з особливими потребами «Особливий урок для особливих дітей».