Тренінг «Активні громадяни»

02.10.16 trening 1  30 вересня - 02 жовтня 2016 року

30 вересня – 02 жовтня 2016 року за ініціативою Наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся тренінг «Активні громадяни». У процесі спільної роботи учасники пізнавали себе та одне одного, з’ясовували причини формування самоідентичності, розкривали особливості ведення діалогу. Особливо корисними в результаті тренінгу були отримані навички зі створення і реалізації проекту, а також заповнення заявки на конкурс грантів до Британської ради.

Тренінг «Активні громадяни» організований Британською радою, партнерською організацією Національна молодіжна рада України при підтримці   Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка. Фасилітаторами від ГС «Національна молодіжна Рада» (НМРУ) виступали Петрухан Л.Ю. (викладач кафедри теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, тренер, Член Ради старійшин ВМГО «Молодь ДемАльянсу») та Мосійчук Артем (Голова ГО «СІМ», тренер, помічник депутата).

02.10.16 trening 202.10.16 trening 3