Методологічний семінар

21.09.2016 zystrich 121 вересня 2016 року

21 вересня 2016 р. Інститутом педагогіки НАПН України спільно з кафедрою теорії та історії педагогіки, НДЛ освітології Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено методологічний семінар з проблем порівняльної педагогіки.

До обговорення актуальних питань міжнародної освіти та компаративістики у ІІІ тисячолітті долучився Шарль Уолгутер (C.C. Wolhuter), професор з порівняльної педагогіки та міжнародної освіти Північно-Західного університету (North-West University) Потчефструм Кампус (Potchefstroom Campus), Південна Африка (South Africa), президент південноафриканської спільноти порівняльної педагогіки та історії педагогіки (SACHES), член виконавчого комітету Південноафриканського центру наукових досліджень (SAERA), член спільноти порівняльної педагогіки та міжнародної освіти (CIES), почесний член Болгарської спільноти порівняльної педагогіки, член Освітньої Асоціації Південної Африки представив міжнародний досвід».