Події

Відкритий семінар-практикум «Застосування інноваційних технологій навчання в освітньому процесі університету (на прикладі США)»

Навчально-методичний семінар «GOETHE-ZERTIFIKAT von A1 bis C2 – стратегія успішної підготовки»

Науково-методичний супровід столичних дошкільних навчальних закладів

"Запали свічку пам'яті"

Соціальний проект «З Києвом і для Києва»: Консультаційно-тренінговий Центр «Педагогічна підтримка кожній родині» (18.11.2017)

Cоціальний проект «З Києвом і для Києва»

Урочисте вручення дипломів випускникам ОКР «Спеціаліст», «Магістр» заочної форми навчання спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ РОЗБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТА КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (28 жовтня 2017 року)

Вітаємо Мельник Н.І. з успішним захистом дисертації!

«Ось ми які!»

Комунікативний семінар-практикум «The Responsibilities of a Freshman in the USA»

Соціальний проект «З Києвом і для Києва»
21 жовтня 2017 року

Кураторська година на тему: Борис Грінченко «Перед широким світом»

12 05 2017 112 травня 2017 року

12 травня 2017 року куратором другого курсу спеціальності «Початкова освіта» групи ПОб-1-15-4.Од Сінельніковою Н.О. проведено кураторську годину на тему: Борис Грінченко «Перед широким світом».
Під час заходу студенти поглибили свої знання про життя та творчість видатного українського письменника, вченого, педагога Бориса Дмитровича Грінченка. Більш ґрунтовно ознайомилися з його працею «Перед широким світом», в якій вперше в історії українського літературознавства було здійснено соціально-психологічне дослідження різних типів читачів з народу. Другокурсники подивилися також фільм «Інший Борис Грінченко», після перегляду якого поділилися своїми думками та враженнями.
Цей зворушливий захід нікого не залишив байдужим. Він є уроком національного виховання та свідомості студентської молоді, сприяє формуванню національної самоідентичності, любові до рідної землі та українських традицій.

12 05 2017 212 05 2017 3