Міжнародний день рідної мови

Майстер-клас у Центрі самопізнання та саморозвитку «Входження в педагогічну професію»

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

Проект «Розвиток громадянських і соціальних компетентностей у системі підготовки вчителів в Україні»

Акція «Живий ланцюг соборності»

З Різдвяними та Новорічними святами!

Вітаємо Ситник О.І. з успішним захистом дисертації!
ч
«Новорічні пригоди в казковому лісі»

«Молодь у змінах: освіта, наука, проекти»

Методологічний семінар «Використання сучасних освітніх технологій: досвід університетів США» від доктора Лізи Марі Бленк (США)

Кураторська година на тему: Борис Грінченко «Перед широким світом»

12 05 2017 112 травня 2017 року

12 травня 2017 року куратором другого курсу спеціальності «Початкова освіта» групи ПОб-1-15-4.Од Сінельніковою Н.О. проведено кураторську годину на тему: Борис Грінченко «Перед широким світом».
Під час заходу студенти поглибили свої знання про життя та творчість видатного українського письменника, вченого, педагога Бориса Дмитровича Грінченка. Більш ґрунтовно ознайомилися з його працею «Перед широким світом», в якій вперше в історії українського літературознавства було здійснено соціально-психологічне дослідження різних типів читачів з народу. Другокурсники подивилися також фільм «Інший Борис Грінченко», після перегляду якого поділилися своїми думками та враженнями.
Цей зворушливий захід нікого не залишив байдужим. Він є уроком національного виховання та свідомості студентської молоді, сприяє формуванню національної самоідентичності, любові до рідної землі та українських традицій.

12 05 2017 212 05 2017 3