Події

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова (англійська) з методикою навчання» для студентів І курсу
 
ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ НА ТЛІ ЕПОХ
 
Міжнародна науково-практична інтернет конференція «Професійна підготовка сучасного педагога: виміри міжнародного співробітництва»
 
Студентський науковий семінар «Start-up-проект як результат науково-дослідної діяльності сучасного студента»
 
Всесвітній день вишиванки в Педагогічному інституті
 
Вітаємо!
 
Вітаємо!
 

Кураторська година на тему: Борис Грінченко «Перед широким світом»

12 05 2017 112 травня 2017 року

12 травня 2017 року куратором другого курсу спеціальності «Початкова освіта» групи ПОб-1-15-4.Од Сінельніковою Н.О. проведено кураторську годину на тему: Борис Грінченко «Перед широким світом».
Під час заходу студенти поглибили свої знання про життя та творчість видатного українського письменника, вченого, педагога Бориса Дмитровича Грінченка. Більш ґрунтовно ознайомилися з його працею «Перед широким світом», в якій вперше в історії українського літературознавства було здійснено соціально-психологічне дослідження різних типів читачів з народу. Другокурсники подивилися також фільм «Інший Борис Грінченко», після перегляду якого поділилися своїми думками та враженнями.
Цей зворушливий захід нікого не залишив байдужим. Він є уроком національного виховання та свідомості студентської молоді, сприяє формуванню національної самоідентичності, любові до рідної землі та українських традицій.

12 05 2017 212 05 2017 3